Dzień Pluszowego Misia w Primrose

Dzień Pluszowego Misia w Primrose

Dzień Pluszowego Misia obchodziliśmy w tym roku w naszym przedszkolu bardzo hucznie. Najpierw były obchody w przedszkolu. Każdy przyniósł z domu swojego pluszowego misia.Uczyliśmy się części ciała naszych misiów. Graliśmy w misiowe gry i oglądaliśmy bajki naszych rodziców o przygodach misiów: Misia Uszatka i Misia Puchatka.

W ramach obchodów odwiedziliśmy też Fabrykę Misiów. Dowiedzieliśmy się jak powstają pluszowe misie. Wykonaliśmy też naszych własnych pluszowych przyjaciół: Słonika Blankę, Misia Benia, oraz Myszki Elma i Froda. Od wczoraj mieszkają oni w naszym przedszkolu.