Dzień Babci i Dziadka w DPS Pracownika Oświaty

Z okazji Dnia Babci i Dziadka grupa dzieci z naszego przedszkola postanowiła odwiedzić babcie i dziadków mieszkających w okolicy parku Łazienki, a konkretnie w domu Pomocy Społecznej Pracownika Oświaty przy ul. Parkowej w Warszawie.

Już od wejścia dało się wyczuć świąteczną atmosferę i to, że jesteśmy bardzo wyczekiwanymi gośćmi. Dzieci też były bardzo przejęte, podczas występu dały z siebie wszystko. Repertuar zawierał piosenki "Babcia poszukiwana", "Boogie Woogie",swiąteczny taniec "Jingle Bells" i wiele innych. Razem szukaliśmy babci i świetnie się bawiliśmy. Wręczyliśmy też babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki, a także domowe ciasto. Potem były rozmowy i dużo śmiechu.

Na pewno jeszcze tam wrócimy!