Wielka Zbiórka Książek Zaczytani za Nami

Kolejna edycja Wielkiej Zbiórki Książek Zaczytani za nami!
W tym roku dało się nam zebrać 58 tytułów, które w sobotę odwieźliśmy na miejsce zbiórki w Warszawie. Gorąco dziękujemy wszystkim naszym rodzinom które zaangażowały się w zbiórkę! Dzięki Wam mali (a w tym roku także ci więksi) pacjenci będą mogli choć na chwilę oderwać się od szpitalnej rzeczywistości.

Tym, którzy jeszcze nie słyszeli o akcji Zaczytani przypominamy, że misją Fundacji Zaczytani.org jest wsparcie dzieci i młodzieży oraz dorosłych przebywającej w szpitalach oraz promowanie czytelnictwa. W swoich działaniach organizacja łączy różne środowiska od aktorów, piosenkarzy,
dziennikarzy poprzez polityków, urzędników aż po pacjentów, uczniów oraz rodziców.

Akcja objęła swym zasięgiem już ponad 450 szpitali w całej Polsce. Patronują jej m.in. Rzecznik Praw Dziecka, Rzecznik Praw Pacjenta, Minister Edukacji Narodowej oraz wiele innych (www.zaczytani.org.pl)