Pomagamy zwierzętom

W zeszłym tygodniu rozmawialiśmy o przygotowaniach do zimy, ale także o tym, jak możemy pomóc zwierzętom w przygotowaniach do zimy. Nasze najmłodsze przedszkolaki – Stokrotki – wykonały nawet domek dla bezdomnych kotów, które w dziś w czasie spaceru pozostawiły w miejscu przebywania wolnożyjących kotów w okolicach Jeziorka Czerniakowskiego. Brawo Stokrotki!

Obchodziliśmy także Dzień Kundelka, i z tej okazji odwiedziły nas panie wolontariuszki z Fundacji Przytul Psa, która prowadzi hotelik dla bezdomnych psów i znajduje im domy. Oczywiście pojawiły się z trójką czworonożnych przyjaciół. Przedszkolaki dowiedziały się, jak opiekować się psem i jak zachowywać się w kontakcie z nieznanym zwierzęciem, jednak największa frajdę zarówno dzieciom, jak i psiakom sprawiła możliwość głaskania i drapania po brzuszku!

Postanowiliśmy pomóc bezdomnych zwierzętom i zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu zbiórkę na rzecz schroniska. Już od tygodnia przedszkolaki i ich rodzice znoszą koce, karmy i zabawki dla psów. Dziękujemy!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt