Przedszkole niepubliczne - Wilanów

przedszkole anglojęzyczne - Warszawa

Dwujęzyczne przedszkole niepubliczne Primrose. Wyjątkowe miejsce dla Twojego dziecka nieopodal Wilanowa.

W obecnych czasach, znajomość języków obcych, w tym przede wszystkim języka angielskiego, jest niezwykle przydatna – nie tylko w pracy, ale także w życiu codziennym. Wiele badań wykazuje, że im wcześniej człowiek ma kontakt z językiem obcym, tym ma większe szanse na władanie nim jak swoim rodzimym. Dlatego też, edukację dwujęzyczną warto zacząć już w przedszkolu.

Dwujęzyczne przedszkole niepubliczne Primrose Wilanów to placówka, w której Państwa dzieci mają szansę rozpocząć naturalne przyswajanie języka obcego na poziomie zbliżonym do nauki języka ojczystego. Wszystkich zainteresowanych rodziców zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nauczania w naszym przedszkolu niepublicznym.

Nauczanie dwujęzyczne w przedszkolu prywatnym Primrose

Nauka języka obcego w przedszkolu niepublicznym Primrose opiera się na metodzie wczesnej immersji językowej. To tzw. otaczanie dziecka językiem i zanurzanie w nim. Każdą grupą dzieci opiekuje się dwóch nauczycieli: polskojęzyczny, który jest jednocześnie wychowawcą oraz angielskojęzyczny, który zawsze jest native speakerem. Obowiązuje przy tym zasada – jedna osoba komunikuje się z dziećmi tylko w jednym języku.

W naszym przedszkolu prywatnym dzieci mają przez cały dzień kontakt z językiem angielskim. Słuchają całych zdań i wypowiedzi, które przyswajają i po pewnym czasie bezbłędnie rozpoznają. Zastosowanie metody immersji sprawia, że dzieci nie tylko posiadają umiejętności w pasywnej znajomości języka obcego, ale także osiągają płynność i pewność siebie w posługiwaniu się nim.

Do współpracy z niepublicznym przedszkolem Primrose zapraszamy rodziców dzieci dwujęzycznych, a także tych, którym zależy na stworzeniu swoim pociechom warunków do naturalnego przyswajania języka obcego. 

Jako dwujęzyczne przedszkole prywatne Primrose od lat z sukcesami działamy na terenie miasta Warszawa, nieopodal dzielnicy Wilanów. Oferujemy tu dzieciom najlepsze możliwe warunki do rozwoju i nauki. Realizujemy wszechstronny, autorski i sprawdzony program wychowawczy, który skutecznie przygotowuje dzieci do nauki w szkole. Uwzględniamy przy tym wszelkie potrzeby dzieci i zapewniamy pełen szacunek i zrozumienie dla ich wymagań.

Dokładna lokalizacja placówki Primrose to Mokotów (osiedle Sadyba). Dogodne skomunikowanie sprawia jednak, że uczęszczają do nas dzieci także z pozostałych części stolicy. W przypadku jakichkolwiek pytań czy niejasności prosimy o kontakt.

Call Now Button